UWAGA!!!

Instrukcja obsługi INTENCJONETU – proszę przeczytać uważnie!!!

  1. Po otwarciu INTENCJONETU klikamy u góry w Zamów intencję mszy.
  2. Szukamy interesujący nas miesiąc i dzień. Pusty kwadrat w planowanym przez nas dniu oznacza, że termin jest już zajęty.
  3. Szukamy w pobliżu innego dnia, gdzie widoczny jest przycisk koloru zielonego, co oznacza, że możemy sobie zamówić/zapisać intencję mszalną według wskazanej godziny i kościoła.
  4. Po kliknięciu należy dokonać krok po kroku tej formalności do samego końca – łącznie z przelewem (wybieramy sugerowaną kwotę lub pod sugestią dowolnej w poniższym okienku wpisujemy swoją kwotę).
  5. Na podany przez osobę zamawiającą intencję adres e-mail powinna nadejść informacja zwrotna potwierdzająca o dokonanej transakcji. Jeśli nie ma takiej informacji zwrotnej lub nie mamy pewności, czy wszystko prawidłowo wykonaliśmy, należy ponownie wejść na wybrany przez siebie wcześniej termin (miesiąc/dzień/miejsce/godzina) i sprawdzić. Jeśli nadal jest widoczny kolor zielony, to znaczy, że czegoś nie wykonaliśmy prawidłowo i wówczas ten termin nadal pozostaje wolny, a tym samym ktoś inny może nam go zająć.
  6. Jeśli wszystko zostało wykonane prawidłowo – wówczas przy dacie wybranego wcześniej dnia będzie już pusty kwadrat bez możliwości wpisywania czegokolwiek.
  7. Ponadto po wejściu w INTENCJONET i kliknięciu u góry w Najbliższe intencje można sobie sprawdzić zamówione i zapisane już intencje na dany dzień/miesiąc/rok. Podświetlone w kolorze fioletowym – już odprawione; w kolorze czerwonym – zapisane; kolor zielony – jeszcze wolne do zamówienia intencji.
  8. Administrator strony zastrzega sobie prawo możliwości korekty i modyfikacji zapisanej treści intencji mszalnej.

Prośba, by wszystko po kolei wykonać prawidłowo.

Niezależnie od tej nowej formy zamawiania intencji mszalnych przez INTENCJONET, nadal istnieje możliwość w dotychczasowej, tradycyjnej formie bezpośrednio u duszpasterza lub telefonicznie.