UWAGA!!!

Instrukcja obsługi INTENCJONETU – proszę przeczytać uważnie!!!

1. Szukamy interesujący nas miesiąc i dzień. Biały pusty kwadrat w planowanym przez nas dniu oznacza, że termin jest już zajęty.
  2. Szukamy w pobliżu innego dnia, gdzie widoczny jest przycisk koloru zielonego, co oznacza, że możemy sobie zamówić/zapisać intencję mszalną wg wskazanej godziny i kościoła.
  3. Po kliknięciu należy dokonać krok po kroku tej formalności do samego końca – łącznie z przelewem (wybieramy sugerowaną kwotę lub pod sugestią dowolnej w poniższym okienku wpisujemy swoją kwotę).
  4. Na podany przez osobę zamawiającą intencję adres e-mail powinna nadejść informacja zwrotna potwierdzająca o dokonanej transakcji. Jeśli nie ma takiej informacji zwrotnej lub nie mamy pewności, czy wszystko prawidłowo wykonaliśmy, należy ponownie wejść na wybrany przez siebie wcześniej termin (miesiąc/dzień/miejsce/godzina) i sprawdzić. Jeśli nadal jest widoczny kolor zielony, to znaczy, że czegoś nie wykonaliśmy prawidłowo i wówczas ten termin jest nadal wolny i między czasie ktoś inny może nam go zająć.
  5. Jeśli wszystko zostało wykonane prawidłowo – wówczas przy dacie wybranego dnia będzie pusty kwadrat bez możliwości wpisywania czegokolwiek.

Prośba, by wszystko po kolei wykonać prawidłowo.

Niezależnie od tej nowej formy zamawiania intencji mszalnych przez INTENCJONET, nadal istnieje możliwość w dotychczasowej, tradycyjnej formie bezpośrednio u duszpasterza lub telefonicznie.