W roku szkolnym 2021/2022 obowiązywać będą dla poszczególnych klas uczniów Szkoły Podstawowej w Lubaniu następujące podręczniki do lekcji religii:

Klasa I

Podręcznik do religii dla klasy I „Poznaję Boży świat” wyd. Jedność (tylko podręcznik)

Klasa II

Podręcznik do religii dla klasy II „Kochamy Pana Jezusa” wyd. WAM

Ćwiczenia do religii dla klasy II szkoły podstawowej ks. Jana Doppke wyd. „Bernardinum” z Pelplina.

Klasa III

Podręcznik do religii dla klasy III „Przyjmujemy Pana Jezusa” wyd. WAM

Ćwiczenia do religii dla klasy III szkoły podstawowej ks. Jana Doppke wyd. „Bernardinum” z Pelplina.

Klasa IV

Podręcznik do religii dla klasy IV „Zaproszeni przez Boga” wyd. WAM

Ćwiczenia do religii dla klasy IV szkoły podstawowej ks. Jana Doppke wyd. „Bernardinum” z Pelplina.

Klasa V

Podręcznik do religii dla klasy V „Szczęśliwi, którzy szukają prawdy” wyd. Jedność (nowa podstawa programowa z 2018)

Klasa VI

Podręcznik do religii dla klasy VI „Przemienieni przez Boga” wyd. WAM

Ćwiczenia do religii dla klasy VI szkoły podstawowej ks. Jana Doppke wyd. „Bernardinum” z Pelplina (kremowa okładka).

KLASA VII

Podręcznik do religii dla klasy VII „Szukam was” z serii „Odsłonić twarz Chrystusa” wyd. WAM.

KLASA VIII

Podręcznik do religii dla klasy VIII „Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi” wyd. Jedność