K o m u n i k a t

Inicjatywa POMÓŻ SWOJEJ PARAFII

Akcja Katolicka Diecezji Pelplińskiej zachęca wszystkich Członków, Sympatyków, Wiernych Diecezji Pelplińskiej i wszystkich ludzi dobrej woli do włączenia się do akcji „POMÓŻ SWOJEJ PARAFII”.

Celem tej inicjatywy jest wspieranie naszych parafii, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Przekażmy dar serca na konto parafialne. Nasza taca  – to nasz wkład w utrzymanie naszego kościoła, wynagrodzenie pracowników parafialnych, opłacenie remontów, opłacenie rachunków i podatków itp. To pomoc potrzebującym, którzy doświadczają pomocy w naszych parafiach.

Pomóżmy swojej parafii. Czyńmy dobro.

W imieniu Zarządu DIAK Diecezji Pelplińskiej

/-/ Janina Kłosowska, Prezes Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Pelplińskiej

Pelplin, 13 maja 2020 r.

Parafia Św. Michała Archanioła; Rekownica 5/1; 83-422 Nowy Barkoczyn;

BS Starogard Gd.; O/Skarszewy; filia Nowa Karczma 65 8340 0001 0120 4916 2000 0001

Warto wiedzieć, że jeśli na przelewie wskażemy jako cel „darowiznę na cele kultu religijnego”, umożliwi to nam uzyskanie zwolnienia podatkowego do wysokości 6% naszego rocznego dochodu.