„Drodzy Parafianie,

18 lutego w Wysinie i Skarszewach będziecie mieli możliwość zrobić coś dobrego i pomóc chorującej na białaczkę Monice Plutowskiej z Wysina (matce dwójki dzieci w wieku 8 lat a druga córeczka 4 miesiąc), oraz innym pacjentom chorującym na nowotwory krwi. W tych dniach dostępne będą punkty rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

W najbliższym czasie 18 luty 2024 r. niedziela, godz. 10:00-16:00 „Wysin dla Moniki” OSP Wysin ul. Wyzwolenia 1,

18 luty 2024 r ,niedziela, godz. 10:00-18:00 „Skarszewy dla Moniki” Skarszewskie Centrum Sportu ul. Kościerska 11d, Skarszewy.

Zapraszamy do rejestracji każdą osobę w przedziale wiekowym 18 – 55 lat, która chciałaby zostać potencjalnym Dawcą szpiku. Rejestracja jest bezpłatna, zajmuje około 10 minut i jest bardzo prosta – wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, wypełnić formularz rejestracyjny oraz pobrać wymaz z wewnętrznej strony policzka na trzy pałeczki. W rejestracji pomogą Wolontariusze. Więcej szczegółów i odpowiedzi na pytania uzyskają Państwo w punktach rejestracyjnych.”
Bardzo prosimy o pomoc i życie dla Moniki.

Z wyrazami szacunku:

Fundacja DKMS przy współpracy GOKSiR w Liniewie